Zdjęcia kotów
Home
Forum

Eukanuba
Hill's
Iams
Nutro
Purina
Royal
Waltham
 

 

 

 

 

 

Potrzeby żywieniowe zwierząt domowych zmieniają się w trakcie ich życia. Z tegowzględu Purina rozwinęła bogatą gamę produktów dostosowanych do potrzeb zwierząt na różnych etapach ich rozwoju. Możesz zapewnić swojemu zwierzęciu zdrowie i szczęście przez całe jego życie.
Jakie pożywienie jest odpowiednie dla mojego kota?
Purina Cat Chow Complet
"Każdego dnia kompletny posiłek, Idealny dla Twojego kota."
Specjalistyczna wiedza gromadzona przez ponad 70 lat badań nad doskonaleniem właściwości odżywczych i smakowych karmy gwarantuje, że Purina Cat Chow Compiet dostarcza Twojemu kotu wszystkich potrzebnych składników odżywczych.
- Purina Cat Chow dostarcza w 100% kompletnego i zbilansowanego pożywienia na każdy dzień.
- Zawarte w niej witaminy A, D, E pomagają kotu zachować zdrowie i świetną kondycję.
- Jest to kompletny posiłek z mięsa i ryb
Purina Caf Chow Special Care
"Zdrowe pożywienie, które pomaga zapobiec chorobom układu moczowego Twojego kota"
Zdrowy układ moczowy jest warunkiem dobrego samopoczucia i zdrowia kotów. Dlatego eksperci Puriny ds. żywienia zwierząt opracowali Cat Chow Special Care. Kanna ta obniża pH moczu kotów; jest dietą o niskiej zawartości magnezu. Według specjalistów są to dwa istotne czynniki. które pomagają zapobiec chorobom układu moczowego kotów.
- Jest to środek używany w profilaktyce chorób układu moczowego dorosłych kotów Obniża pH moczu, charakteryzuje się niską zawartością magnezu.
Purina Caf Chow Mix
"Każdego dnia smaczne i pożywne danie dla Twojego kota"
Twój kot lubi, kiedy często zmieniasz smak jego karmy Purina Cat Chow oferuje Ci bogatą gamę produktów opartych na połączeniu różnych smaków. Możesz zapewnić swojemu kotu pożywienie różnorodne, które lubi, a jednocześnie kompletne i zbilansowane, jakiego potrzebuje. Purina Cat Chow Mix wykorzystuje technologię Protein System. Jej działanie w naturalny sposób podnosi walory smakowe składników karmy i umożliwia maksymalne przyswajanie białka przez kota.
- Każde z dań zawiera wyśmienite połączenie trzech składników.
- Dostarcza pożywienia na każdy dzień, w 100% kompletnego i zbilansowanego.
- Oferuje bogatą gamę smaków uwielbianych przez koty.
- Cat Chow Mix z wołowiną, cielęciną i warzywami.
- Cat Chow Mix z łososiem, tuńczykiem i warzywami.
Purina Cat Chow Delice
"Dania o doskonałym smaku"
Cat Chow Delice jest to jedyna karma przygotowana z kawałków o wyśmienitym smaku oraz składników odżywczych, których Twój kot potrzebuje, by jego pożywienie było kompletne i zbilansowane.
- Smaczne i chrupiące kąski składające się ze składników najwyższej jakości.
- Dostarcza 42 podstawowych składników odżywczych.
- Wybome dania nadziewane. "kurczak", "cielęcina i warzywa" oraz "łosoś, tuńczyk i warzywa".
Purina Meow Mix
"Jedyna karma, o którą koty mogą poprosić" Purina Meow Mix to idealne pożywienie dla kotów aktywnych i lubiących zabawę. Wyjątkowe połączenie smaku i kształtu doskonale pasuje do ich żywego charakteru. Swoim głośnym "miau" (meow)Twój kot będzie prosić o Purinę Meow Mix!
- Zabawne połączenie 4 smaków i 3 różnych kształtów w jednym produkcie.
- Pożywienie w 100% kompletne i zbilansowane.
Kochasz swojego kota.Pragniesz, aby był zdrowy i szczęśliwy. Wiesz, że właściwe odżywianie leży upodstaw jego dobrej kondycji, zaś smaczna karma zapewnia mu dobre samopoczucie. Purina Cat Chow dostarczy Twojemu kotu pożywienie odpowiednie dla jego potrzeb i ma smak, który będzie uwielbiał.
Opierając się na trzydziestoletnim doświadczeniu w prowadzeniu badań nad żywieniem zwierząt, Purina może polecić Ci karmę, która jest w 100% zbilansowana i kompletna: PURINA CAT CHOW.

Opinie kociarzy

Brak komentarzy

 

Jeżeli masz coś do powiedzenia innym opiekunom kotów na temat tej karmy kliknij tutaj

Karmy dla kotow - Purina