Zdjęcia kotów
Home
Forum

Stefan & Ferrero
Kotka Bomba
Kotka Zuza
Koty Estravena
Koty Basi
Kot Miecio
Koty z Rodos
Koty Gaty
Koty Doroty
Koty Cumki
Koty Kamy
Galeria Lory
Koty Star
Kot Leon
Galeria Katy
Galeria Wiany
Galeria Hany
Koty Dziuby
Galeria Ivci
Kotki Ewy
Galeria Dory750
Kotki Dorotki
Kot Mikuś
Koty Madziasz
Koty Asi i Wojtka
Misiek & Agacia
Galeria Keskese
Galeria Offelii
Tygrys
Kotka Agata
Koty Shade
Kot Papi
Kot Karmandziji
Galeria Kasi D.
Blue i Damork gal.
Kot Mushu
Koty Witch
Falkoty
Drakula
Koty Anieli
Galeria Aniutelli
Galeria Ipsi
Galeria Olat
Anton i Klemens
Galeria AnnyP.P.
Kot Sylwi
Kot Timon
Hacker
Kiara
Galeria Lidiyi
Gizmo
Zuza i Sabinki
Galeria Ani
Galeria Kiary
Galeria KasikP
Koty Wimary
Galeria Toffi
Galeria Olivi
Kot Fidel
Misiacek
Galeria Kasik
Kot Zenek
Kot Meteor
Janka i Krzysio
Kociamatka
Galeria Basi28
Galeria Sylko
Galeria Asi
Galeria Jambala
Galeria Trakera
Galeria Agi
Rudy Behemot
Lyska
Indiana & Emmylou
Galeria Nelly
Brytan - Chocolate
Abigej i Capri
Pusiek & Misiek
Koty Flisów
Ryszard Lwie Serce
Dante & Nikson
Cerruti
Dorocia
Qbuś
Maciek
Bylgia
Kati
Bazyl
Maryś
Proska
Niuniek
Galeria K.Lorens
Galeria elle
Galeria Myrki
Galeria Gaci

Dodaj kota

 

Klara - najstarsza kocica w moim domu, można powiedzieć że od niej wszystko się zaczęło. Pojawiła się u mnie gdy miała 2 tygodnie. Zostala zabrana przez podwórkowe dzieciaki od matki ... co potem okazało się dla niej chyba łudem szczęścia bo jej rodzeństwu nie udało się przeżyć. Karmiłam ją co 2 godziny w dzień i w nocy, no i wyrosła na piekną kociczkę o niepowtarzalnej osobowości. Krótko o niej: nieprzewidywalna, nieprzekupna, ostrożna, sprytna ... a nocami niezwykła przylepa i słodycz. Do dzisiaj ssie mi czasem ucho w nocy i masuje mi szyje łapeczkami ... aha ! no i mruczy mi do ucha ... cudowne kołysanki ;P

Filip - jak my to mówimy "SYN" albo synek itd. :). Przedostatnie z naszych "dzieci", wykarmiony buteleczką. Zapalony wielbiciel spacerów na smyczy. Kocha zagryzać sztuczne myszki i bawić się w chowanego Jako jedyny bawi się z psem Dj'em nie chcąc mu wydrapać oczu. Bardzo towarzyski kocurek, ciągle pałęta się pod nogami ... W konkursie na ulubieńca moich znajomych wygrywa zawsze on, bo dziewczynki Klara i Kinia nie lubią obcych.

Kinia - 2 letnia kotka o niezwykle spokojnym charakterku. Delikatna, wrażliwa samotniczka ... czasem dystyngowana dama. Nie zje ze "wspólnego koryta" razem z Klarą i Filipem - dla niej musi być oddzielna miska w zacisznym kącie. Latem uwilelbia wylegiwać się na słońcu, a zimą przebywa tylko pod lampką lub koło kaloryfera, tak więc jest wyłącznie ciepłolubna. Po pobycie w schronisku zostało jej żałosne miałczenie. Nieważne kiedy i po co miałczy, ale zawsze brzmi to jakby działa jej się niewiadomo jaka krzywda. W jedzeniu dość wybredna, byle czego nie zje, i wszystko musi być w drobniutkich kawałeczkach, bo może nie ruszyć. Ogólnie mówiąc jest strasznie słodka i kochana.

Kibic - wiekowy już jamnik, który jest ze mną od dzieciństwa. Z racji swojego wieku preferuje cisze i spokoj, oraz pełną miske gdyż jest strasznym łakomczuchem......Staramy się dbac o niego jak najbardziej , by byl z nami jeszcze dlugo, lecz choroby już go dopadaja coraz częściej.

Dj - piesek, który błąkał się jako szczeniak przy ruchliwej ulicy.Pokochałam go za jego łagodny charakter, energie i towarzyskie usposobienie.Jest bardzo inteligentny i wielka przyjemność sprawia mi uczenie go sztuczek.Za kotami wprost przepada , niestety jego milość nie jest całkiem odwzajemniona.

Asia - króliczek ,który podobno miał być miniaturowy ;P.Urósł nieco wiekszy i musielismy kupić jej dużą klatke i zbudować budke by mogła mieć troszke spokoju od kotów, które lubią czasem polować na żywy cel ;P jednak nigdy nie robią jej krzywdy. Tak jak Kibic ceni sobie odpoczynek....i również tak jak on zawsze ożywia się na widok jedzonka :) Jest bardzo mądra- biega za mną , reaguje na imię jak piesek i słodko rosza nochalkiem.

Pucuś - najnowsze i najmłodsze zwierzatko w naszym domu. Wpadł mi pod nogi uciekajac przed psem, miał wybite bioderko, był wychudzony i strasznie śpiący. Szukaliśmy dla niego domu ale niestety na nic się to zdało....mineły juz 2 miesiące , a my się w nim zakochaliśmy..........no i........na ulice juz go nie wywalimy......Jest pocieszny, kiedy śpi jest aniołkiem-moża nim przewracać na wszystkie strony, a gdy sie obudzi....nie nadaża z rozgladaniem sie co by tu zbroić...... Oczywiście najbardziej atrakcyjne do zabawy sa rzeczy typu lakiery do paznokci, pomadki, wazony, tel.komórkowe-słowem wszystko co da się zwalic np. ze stołu....eh eh.......i zawsze gryzie mnie w nos gdy chcę dac mu buzi ;P

Prywatna galeria Lidyi