Zdjęcia kotów
Home
Forum
KOTeria

Białystok
Bydgoszcz
Bytom
Chorzów
Częstochowa
Elbląg
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Głogów
Gorzów Wlkp.
Katowice
Kędzierzyn-Koźle
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Łomża
Mysłowice
Nakło
Olsztyn
Ostrów Wlkp.
Otwock
Poznań
Pruszków
Radzionków
Rzeszów
Sopot
Sosnowiec
Sucha Beskidzka
Toruń
Trzebiatów
Warszawa
Włocławek
Wrocław
Zawiercie
Zielona Góra
Zielonka
Żary

Alesund
Darmstadt
Duisburg
Großbeeren
Langenselbold
Los Angeles
Norymberga

M.

1. Luna - kotka czarna półdlugowłosa (ur. 06.1999 r. ?)
Znalazłam ją w listopadzie 1999 roku. Jest bardzo delikatna, nie lubi i boi sie obcych w mieszkaniu - ucieka na najwyższe szafki w kuchni.
2. Felix - kocurek czarny z białym "wykończeniem" (ur. 18.09.2000 r.)
Przybył do nas z piwnicy jako 2-miesięczne kocię "do towarzystwa" dla Luny, z czego ona na początku nie bardzo była zadowolona. Ale teraz codziennie można oglądać kocie zapasy lub zabawę w kociego berka.
3. Kajko - kocurek norweski leśny czarny pręgowany tygrysio z białym (ur. 23.02.2002) Jest kocurkiem o cudownym charakterze, zawsze przyjazny do ludzi i pozostałych kotów. Z zaciekawieniem wita przychodzących do domu gości prezentując przy tym swój imponujący ogon, którym wzbudza u nich zachwyt.
4. Heca - koteczka norweska leśna czarna pręgowana tygrysio (ur. 19.08.2002) Heca to mała "rozrabiara", wszędzie jej pełno i zawsze pierwsza przed resztą kociestwa. Jej ulubiona zabawa to aportowanie myszki a ukochanym przyjacielem jest Kajko.mini2

Zakociłam się półtora roku temu kiedy przybyła do nas Mini, przecudna koteczka domowa. Obecnie Mini vel Misia jest wysterylizowana. jest oczkiem w głowie mojego męża i rządzi nim jak tylko chce. Mamy też ponadrocznego kocurka syjamskiego. Jest on w pełni jajeczny, być może będzie reproduktorem , choć ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta (to taka odpowiedzialność przyczyniać się do nowych istnień). Irys, jak na prawdziwego syjama przystało, jest ogromnym pieszczochem i przylepą, zachowuje się jakby sensem jego istnienia było ciagłe mizianie i przytulanie się do nas, co czasem bywa trochę uciążliwe.


Galeria uczestników forum - Olsztyn