Zdjęcia kotów
Home
Forum
KOTeria

Białystok
Bydgoszcz
Bytom
Chorzów
Częstochowa
Elbląg
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Głogów
Gorzów Wlkp.
Katowice
Kędzierzyn-Koźle
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Łomża
Mysłowice
Nakło
Olsztyn
Ostrów Wlkp.
Otwock
Poznań
Pruszków
Radzionków
Rzeszów
Sopot
Sosnowiec
Sucha Beskidzka
Toruń
Trzebiatów
Warszawa
Włocławek
Wrocław
Zawiercie
Zielona Góra
Zielonka
Żary

Alesund
Darmstadt
Duisburg
Großbeeren
Langenselbold
Los Angeles
Norymberga

 

Beva

1. Kitek
Kitek trafił do mnie jako ok. 5 miesięczny kotek. Jest kotem nadzwyczaj spokojnym choć lubi od czasu do czasu poszaleć. Lubi wszystkich ludzi i chyba wszystkie koty. Jest bardzo kontaktowy, łagodny i jest z niego duża, futrzasta, bambaryłkowata przytulajka.
2. Rudy
Rudego znalazłam gdy miał ok. 1 miesiąca (mieścił się na dłoni). Jego "rodzona" kocia matka nie chciała go więc u mnie "matkował" mu Kitek. Nosił go w zębach, wylizywał, jedyne czego nie robił to nie karmił go. Rudy jest trochę dziki, ucieka gdy przychodzą inni ludzie. Chociaż jak się go "dorwie" i głaszcze to zaczyna mruczeć więc jednak sprawia mu to przyjemność. Mimo że jest już dorosły to bardzo lubi podstawiać Kitkowi łepek do lizania. Cały czas oba kocurki są w wielkiej przyjaźni.
3. Kitek i Rudy
Od maleństwa Rudy szukał towarzystwa Kitka i tak mu zostało do dziś. Chociaż niekiedy woli towarzystwo Kićki to jednak męska przyjaźń pozostała.
4. Kićka
Trafiła do mnie w wieku ok. 3-4 miesięcy. Jest wielka indywidualistką. Nie stroni od ludzi ale nie lubi być brana na ręce. Natomiast lubi namiętnie być głaskana, najlepiej na "odległość ręki". Chociaż jest dwa razy mniejsza od kocurów to jednak on rządzi. Lubi Rudego ale nie lubi Kitka i często
wyskakuje do niego z łapkami ale jak to Kitek, znosi to ze stoickim spokojem i wielkim kołem omija Kićkę.Galeria uczestników forum - Otwock

stat4u